Nastavení nerozbalování BP:TreeView

Zdravím,
je možné nějak nastavit, aby při zaškrtnutí CheckBox se neprovádělo rozbalení celého stromu. Mám hodně složitý organizační strom a když uživatel zaškrtne root prvek rozbalí se celý strom.

Díky

Dobrý den,
dovolím se připomenout ohledně BP:TreeView. Při zaskrtnuti CheckBox se provede rozbalení celého stromu. Je možné tuto funkcionalitu vypnout, aby při zaskrtnuti se neprovedlo rozbalení.
Diky

Omlouvám se za pozdní reakci.
Pokud máte nastavené v BP:TreeView propertu AutoCheckChildren=True, tak po zaškrtnutí checkboxu dojde k rozbalení. Tuto chování aktuálně nejde změnit. V BP týmu jsme však toto řešili a tuto funkčnost v brzké době doimplementujeme.
Jen doplním, že při nastavení AutoCheckChildren=False nedojde k rozbalení stromu po zaškrtnutí checkboxu. Zaškrtnutí se však nezpropaguje na děti.

Děkuji, potřebuji právě to aby se označili všechny potomky, ale nedošlo k rozbalení. V jedné aplikaci mám složitý strom velké organizace a při výběru to není dobré chování.

V které verzi BP Dotvvm bych to mohl očekávat?

Nechci nic slibovat, ale snaha bude mít to v nejbližší preview verzi BP.

Teď o víkendu byla vydána nová verze DotVVM a také nová verze BP, která obsahuje featuru, která by měla řešit váš problém.
Na treeView je potřeba přidat novou propertu ExpandOnChecked=false, aby se při zaškrtnutí nerozbalil strom. Defaultní hodnota je true.

Díky moc. Nyní jsme nasadil novou verzi DOTVVM BP a zprovoznil propertu ExpandOnChecked. Funguje perfektně :slight_smile:

1 Like