IncludeInPage a Visible na GridViewTextColumn

Ahoj,
Vlastnosti IncludeInPage a Visible nefungují, pokud se nastavují na GridViewTextColumn a GridViewTemplateColumn (dot i bp).

Pokud použiji IncludeInPage, tak se stránka vůbec nezkompiluje s chybou:

DotVVM.Framework.Compilation.DotvvmCompilationException: The control ‘DotVVM.Framework.Controls.GridViewTextColumn’ does not have a property ‘IncludeInPage’ and does not allow HTML attributes!

<dot:GridViewTextColumn ValueBinding="{value: ZnackaZbozi}" IncludeInPage="{resource: Parametry.ZobrazitZboziZnacka}" />

Pokud použiji Visible, tak to funguje, ale pouze s value bindingem, pokud mám resource binding, tak je sloupec zobrazen i při hodnotě false.

<dot:GridViewTextColumn ValueBinding="{value: ZnackaZbozi}" Visible="{resource: Parametry.ZobrazitZboziZnacka}" />

Ahoj, díky za zprávu, ten Visible binding opravíme (#1826). IncludeInPage můžeme teoreticky přidat také, jen nevím jestli to něco nezkomplikuje v BP. Jestli vám to přijde jako smysluplná feature, založíte na pro prosím issue na githubu?

Právě IncludeInPage by se mi hodila, mám scénář, že podle konfigurace potřebuji skýt nějaké sloupce a je zbytečné, aby se vůbec do stránky renderovali.

Issue jem založil zde Add support for IncludeInPage property to GridViewTextColumn · Issue #1827 · riganti/dotvvm · GitHub

Díky